سبد خرید 0

تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس

نحوه ارسال به شهر تهران

سایت ای موبو زیر نظر شرکت سارینا دی همراه ارائه کننده انواع گوشی های موبایل هوآوی ، شیائومی ، سامسونگ و …. می باشد . هزینه ارسال گوشی موبایل در شهر تهران 15000 تومان می باشد . شما پس از ثبت نام در سایت ای موبو و انتخاب محصول مورد نظرتان به صفحه پرداخت و مشاهده صورت حساب منتقل می شوید . شما اگر در شهر تهران ساکن باشید ، انگاه هزینه پیک و انتقال محصول را مشاهده می کنید که ده هزار تومان است و تفاوتی نمی کند که در کجای تهران ساکن هستید. برای ثبت نام در سایت و مشاهده محصول می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید .

imobo - تحویل اکسپرس
imobo.ir 4 1024x683 - تحویل اکسپرس

نحوه ارسال به شهر های دیگر

سایت ای موبو زیر نظر شرکت سارینا دی همراه ارائه کننده انواع گوشی های موبایل هوآوی ، شیائومی ، سامسونگ و ….  به تمام استان ها و شهر های ایران موبایل ارسال می نماید . کافیست در زمان تکمیل اطلاعات خود ، کد پستی و آدرس دقیق محل زندگی خود را به درستی وارد نمایید . هزینه ارسال به تمامی شهر ها به جز تهران20 هزار تومان می باشد . و این کالای مورد نظرتان در کمترین زمان بدست شما خواهد رسید . برای ثبت نام در سایت و مشاهده محصول می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید .

نحوه پیگیری و ارسال

اگر در شهر تهران ساکن هستید 1 یا 2 روز بعد از سفارش به دست شما خواهد رسید و اگر ساکن دیگر استان ها هستید حداقل 3 الی 4 روز بدستتان می رسد . همچنین برای پیگیری سفارش می توانید با ما تماس بگیرید .
تماس با ما
برگشت به بالا