• ای موبو
  • /
  • اخبار
  • /
  • سیگنال و تلگرام رکورد زدند، واتساپ موقتا کوتاه آمد!

سیگنال و تلگرام رکورد زدند، واتساپ موقتا کوتاه آمد!

سیگنال و واتساپ

مدتی میشود که واتساپ و فیسبوک با سیاست گذاری جدید در نحوه ی استفاده از پیام رسان خود، کاربران خود را دچار تشویش و سردرگمی برای ادامه دادن یا ندادن با واتساپ کرده اند. شرط و شروطی که واتساپ برای استفاده کاربران از آن منتشر کرده بود انتقادات زیادی به همراه داشت. حتی افراد مشهور زیادی هم بودند که مردم را به قبول نکردن این قانون جنجالی و مهاجرت دست جمعی از واتس اپ به سوی تلگرام و یا سیگنال پیشنهاد کردند.

قانون جدید واتساپ: حریم خصوصی ات برای فیسبوک! بیشتر…

برای مثال «مایک بوچر» سردبیر تک‌کرانچ در توییتی نوشت: اگر نگران حریم خصوصی خود هستید دو پیام‌رسان سیگنال و تلگرام اکنون گزینه‌های بهتری هستند. وی مقایسه داده‌های واتساپ را در مقایسه با آنچه سیگنال و تلگرام جمع می‌کند به اشتراک گذاشت.

و یا ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا که در این اواخر با سبقت گرفتن از جف بزوس مالک سایت آمازون به رتبه ی اول ثروتمند ترین فرد دنیا  رسید به کاربران توصیه کرد به ‌دلیل سیاست‌های حریم شخصی جدید واتس اپ به سمت استفاده از برنامه سیگنال روی بیاورند.

مهاجرت دست جمعی به تلگرام

https   d1e00ek4ebabms.cloudfront.net production eda52d1a dd15 49bc 9f54 469ed44c413e 1024x576 - سیگنال و تلگرام رکورد زدند، واتساپ موقتا کوتاه آمد!
تلگرام

مدت زیادی از این خبر نگذشته بود که کاربران عصبانی و ناراحت از این تصمیم فیس بوک به دنبال برنامه ای جایگزین این پیام رسان شروع به گشتن کردند . بسیاری به دلیل امکانات مخاطب پسند، سرعت بالا و رمز گذاری اطلاعات تلگرام به دنبال استفاده از این اپلیکیشن دوست داشتنی رفتند . بطور کلی تلگرام برنامه ی محبوب در زمینه ی پیام رسانی محسوب میشود و با به روزرسانی های به موقع، مفید و ویژگی های همه پسند باعث محبوبیت بیشتر خود شده است.

بیشتر بخوانید...  شاهکار گوشی جدید شیائومی؛ یک موبایل با 4 لبه خمیده + ویدئو معرفی

تلگرام در ایران هم تا دو سال پیش به اوج شهرت و معروفیت رسید که با آغاز فیلترینگ تلگرام با حکم قضایی تعدادی از کاربران به سوی واتساپ آمدند و از این نرم افزار استفاده کردند.

telegram filter 1 - سیگنال و تلگرام رکورد زدند، واتساپ موقتا کوتاه آمد!
فیلترینگ تلگرام

بصورت کلی تلگرام جایگزین شایسته ای برای واتساپ است اما با توجه به شرایط موجود در کشور، ایرانی ها بهتر است به دنبال برنامه ای با امکانات فیسبوک و بدون فیلترینگ بروند.

سیگنال، جایگزین واتساپ

00MxEboXJy0GtWJo7jpZxCh 1.1610729544.fit lim.fit lim.size 956x - سیگنال و تلگرام رکورد زدند، واتساپ موقتا کوتاه آمد!
اپلیکیشن سیگنال

برنامه ی سیگنال به علت دارا بودن قابلیت های مناسب و حفظ حریم شخصی، در پی تغییر شرایط استفاده از سرویس واتساپ و بحث مهاجرت از واتساپ با افزایش کاربران روبرو شد. اپلیکشن سیگنال یک بستر رمزگذاری شده با تمرکز بر حفظ حریم خصوصی افراد است.

پس از انتشار خبر جنجالی شروط فیسبوک برای ادامه دادن با واتساپ، سیگنال با چنان استقبالی از کابران مواجه شد که تا مدتی دچار مشکلات فنی شده و این هجوم ناگهانی و غیر منتظره باعث کندی سرور های سیگنال برای مدت کوتاهی شد. سیگنال یک سرویس پیام رسانی امن است که در پلتفرم های Android ، iOS و Windows موجود بوده و ارتباطات امن و رمزگذاری شده ای را ارائه می دهد.

پشیمانی واتساپ

پس از انتشار خبر سیاست جدید واتساپ و با مهاجرت زیاد کاربران به سمت برنامه هایی چون تلگرام و سیگنال ؛ واتس‌اپ، اعلام کرد که تغییرات اعلام شده در حفظ داده‌های خصوصی کاربران را به تاخیر می‌اندازد.  واتس‌اپ روز جمعه گذشته اعلام کرد که انجام این تغییرات را از ماه فوریه (بهمن) به ماه مه (اردیبهشت) موکول می‌کند.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.