تاریخ انتشار هواوی میت 50 ، قیمت ، ویژگی ها

هواوی میت 50

ابهامات و سوالات زیادی در خصوص گوشی جدید هواوی با نام هواوی میت 50 وجود دارد که هنوز بی پاسخ مانده اند. بدلیل تعلل هواوی در رونمایی از این گوشی ، بسیاری از هواداران امید خود را از دست داده بودند تا اینکه تصاویری و تریلری از آن موجب شد تا بوجود چنین گوشی اطمینان حاصل کنند.

در واقع ظهور میت 50 میتواند بعنوان یکی از برترین گوشی های سال از نظر عملکرد و ظاهر تبدیل شود.

باتوجه به اینکه چنین رفتاری را از هواوی برای گوشی میت 40 در سال 2020 دیده ایم انتظار می‌رود که میت50 با تاخیر چند ماهه تا پایان سال میلادی 2021 عرضه شود.

باوجود اینکه اطلاعات دقیقی از این گوشی هنوز در دست نداریم اما پیش بینی می‌شود این گوشی از برادر خود یعنی میت 40 از لحاظ عملکرد ، صفحه نمایشگر و دوربین یک سرو گردن بالاتر است.

تاریخ عرضه و قیمت هواوی میت 50

همانطور که گفتیم پیش بینی می‌شود تاریخ عرضه هوآوی میت 50 تا پایان سال 2021 باشد مانند هواوی میت 40 که در اواخر اکتبر 2020 رونمایی شد. منابع غیرمستقیم میگویند گویا هواوی بدلیل عرضه زودهنگام گوشی های p50بوده  و درخشیدن ان در بازارا بوده که از رونمایی این پرچمدار جلوگیری کرده است.

بیشتر بخوانید :قیمت اندروید باکس و انواع آن

اگر بخواهیم در مورد قیمت گذاری این گوشی صحبت کنیم باید بگوییم که پیش بینی می شود این گوشی به مانند میت 40 ممکن است با هزینه 1099.99 پوند در اروپا یا 1430 دلار عرضه شود. البته باتوجه به تحریم آمریکا برای عدم حضور این برند ؛میت 50 را در بازارهای آمریکا نخواهیم دید .

بیشتر بخوانید...  معرفي matepad 10.8 ، تبلت جديد هوآوي

اخبار درز شده چی میگن؟

Huawei Mate 50 Pro imobo - تاریخ انتشار هواوی میت 50 ، قیمت ، ویژگی ها

هنوز اخبار دقیقی از این گوشی به دستمان نرسیده است اما این احتمال وجود دارد که مجهز به چیپست Kirin 9000 باشد منتها به دلایل تحریم آمریکا نتوانسته است قطعات لازم را تهیه کند . همچنین پیش بینی می شود این گوشی از شبکه های ارتباطی 5G بهره مند خواهد بود، اما به‌ دلیل مشکلات، مدل‌هایی از این محصولات با شبکه‌ی ارتباطی 4G  هم ارائه خواهد شد.

سایر مشخصات میت 50

اطلاعات لو رفته  می گویند هواوی میت 50 پرو دارای صفحه نمایش 6.8 اینچی خواهد بود که در صورت امکان به تراشه کایرین 9000 مجهز بوده و 12 گیگ رم و 512 گیگ حافظه داخلی خواهد داشت . همچنین در بخش دوربین نیز شاهد دوربین دوگانه در جلو و دوربین چهارگانه در پشت دستگاه خواهیم بود. البته تمامی این اطلاعات منوط به آنست که هواوی بتواند تراشه های مورد نیاز را تامین کند.

باید صبور باشیم و ببنیم این برند محبوب از پرچمدار جدید خود چگونه در پایان ساال رونمایی خواهد کرد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.